Klaipėdos tautinės bendruomenės minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Data

2020 02 13

Įvertinimas
0
15.jpg

2020 m. vasario 12-13 d. Tautinių mažumų departamento direktorė Vida Montvydaitė ir darbuotojai viešėjo Klaipėdoje, kur dalyvavo Klaipėdos miesto Tautinių kultūrų centro renginyje „Mes tavo vaikai, Lietuva“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai bei susitiko su uostamiesčio tautinių bendruomenių atstovais.

Sveikindama renginio „Mes tavo vaikai, Lietuva“ dalyvius, dr. V. Montvydaitė įteikė apdovanojimus nusipelniusiems tautinių mažumų bendruomenių nariams, prisidėjusiems prie tolerantiškos ir atviros nepriklausomos Lietuvos valstybės visuomenės kūrimo. Taip pat direktorė padėkojo Klaipėdos miesto Tautinių kultūrų centro tautinių bendrijų sekmadieninių mokyklų mokytojams ir auklėtiniams už vykdomą veiklą.

Renginio metu vyko edukacija „Lietuvos vėliavos spalvų simbolika“ ir šventinis koncertas, kuriame pasirodė Klaipėdos miesto sekmadieninių mokyklų (armėnų, azerbaidžaniečių, baltarusių, rusų, totorių, ukrainiečių) bei ugdymo įstaigų pedagogai ir auklėtiniai.

Taip pat direktorė susitiko su Klaipėdos totorių bendrijos „Nur“ bei Klaipėdos baltarusių bendrijos „Krynica“ atstovais. Susitikimų metu buvo pristatytos bendruomenių veiklos, aptarti klausimai, susiję su jaunimo integracija ir sekmadieninių mokyklų veiklomis.