Kvietimas dalyvauti kultūros edukacijos savaitėje

Data

2019 03 05

Įvertinimas
0
ugdymo-sodas.png

Šių metų balandžio 23-26 d. Ugdymo plėtotės centras, Kultūros ministerija ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija šeštą kartą rengia kultūros edukacijos savaitę „Menų dūzgės“, kurios metu mokytojai kviečiami sistemingai susipažinti su kultūros ir meno įstaigų projektais ir veiklomis, kurios yra skirtos mokiniams ir mokytojams.

Kultūros ir meno įstaigos kviečiamo įsijungti į šį kultūrinės edukacijos sąjūdį ir pristatyti mokytojams ir mokyklomis skirtus renginius. Siekiant suaktyvinti mokytojų ir mokyklų dalyvavimą, planuojama į projektą pritraukti įvairių dalykų mokytojus.

Informaciją apie savo renginius ir programas, kuriuos norėtumėte pristatyti mokytojams kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės 2019“ metu, prašome iki 2019 m. kovo 23 d. skelbti Ugdymo sodo internetinėje platformoje https://sodas.ugdome.lt/.

Planuojantiems kultūros edukacijos savaitėje „Menų dūzgės“ dalyvauti pirmą kartą ir (ar) kylant klausimų ir abejonių dėl renginio ar programos skelbimo Ugdymo sode, kviečiame atvykti į informacinį renginį, kuris vyks 2018 m. kovo 14 d. 13 val. Ugdymo plėtotės centre (M. Katkaus g. 44, Vilniuje). Renginio tikslas – aptarti kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ idėja ir organizavimo ypatumus. Planuojama renginio trukmė – 1,5 val. Į informacinį renginį prašome registruotis iki 2019 m. kovo 12 d. el. paštu zydre.jankeviciene@upc.smm.lt.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Ugdymo plėtotės centro metodininkę Žydrę Jankevičienę el. paštu zydre.jankeviciene@upc.smm.lt, tel. 8 5 210 9826.

Kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ renginio ar programos talpinimo Ugdymo sode instrukcija.