Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – koncertas kauniečiams „Kultūrų sodas 2018“

Data

2018 07 05

Įvertinimas
0
Kulturu_tiltai_2018_cover.jpg

Kauno tautinių mažumų bendrijos siunčia linkėjimus Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga ir dovanoja visiems atvirą šventę – keturių valandų trukmės įvairių tautų muzikos koncertą „Kultūrų sodas 2018“, kuris vyks liepos 7 d., šeštadienį, 14.00-18.00 val.

Istorinės LR Prezidentūros kiemelyje (Vilniaus g. 33), koncertuos, šoks ir dainuos meno kolektyvai iš Kauno: armėnų ansamblis „Hayrenik“, rusų ansambliai „Ruskaja piesnia“, „Nadiežda“ ir „Melodija“, taip pat lenkų, ukrainiečių, totorių solistai ir solistės. Jiems pritars svečiai iš Visagino – baltarusių ansamblis „Svitanak“, ansamblis „Sepa asorti“, taip pat svečiai iš Kėdainių – lenkų ansamblis „Issa“ ir iš Sudervės - lenkų ansamblis „Suderwianie“. Poeziją skaitys literatūrinės studijos „Poetograd“ nariai: Elena Suodienė, Aleksandr Derkač, Valentina Kiseliova ir Jurij Gapaniuk.
 
Renginį pristato: Kauno armėnų bendrija, Kauno rusų kultūros centras „Mokslas-Šviesa“, Lietuvos rusų susirinkimo Kauno klubas „Nadežda“, Lietuvos lenkų sąjungos Kauno skyrius, G.Deržavino rusų literatūros klubas ir Kauno ukrainiečių bendrija. Renginį koordinuoja: Kauno įvairių tautų kultūrų centras. Renginį globoja: Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Kauno miesto savivaldybė.