Skubus kvietimas jauniems menininkams – muzikantams, solistams, šokėjams, aktoriams ir medijų kūrėjams

Data

2017 09 07

Įvertinimas
0
I-CARE 2017_Photo Cover.jpg

Paskutinė galimybė priimti kelis dalyvius iš Lietuvos į projektą “I-CARE: InterCulture Against Racism in Europe 2017”, kuris vyks 2017 m. rugsėjo 8-19 d. Kaune. Jo metu beveik 30 jaunų kūrėjų iš Vokietijos, Italijos ir Lietuvos dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėse, tobulins savo įgūdžius tarpdisciplininėse grupėse ir kurs perfomansą antidiskriminacijos tema “I See Colours”, kuris rugsėjo 18 d. bus pristatomas Kauno kameriniame teatre.

Projekto organizatorius: Kauno įvairių tautų kultūrų centras. Partneriai: Roots & Routes Cologne (Vokietija) ir Centro di Creazione e Cultura (Italija).
 
Programos vadovai: Gildas Aleksa – general coaching (Lietuva), Maximien Aldebert – music (Vokietija), Susannah Iheme – dance / theatre (Italija). Video: Laura Norinkevičiūtė (Lietuva).
 
Norinčius dalyvauti prašome užpildyti anketą: http://bit.ly/i-care-kaunas2017_form arba susisiekti su Agne Kairyte-Timinskiene, agneskairyte@gmail.com, mob. +370-638-48055.
 
Projektas įgyvendinamas ES programos Erasmus+ ir Šiaurės Reino-Vestfalijos programos ewoca³. Projektą taip pat dalinai remia Tautinių mažumų departamentas prie LRV ir Kauno miesto savivaldybė.

Dalyvavimas, maitinimas, prireikus – ir apgyvendinimas viešbutyje Kaune – nemokamai.
 
Panašių projektų pavyzdžiai – finaliniai perfomansai (dalyvavo lietuvių komandos iš Kauno įvairių tautų kultūrų centro):
RE: CHOICE - "Roots & Routes Experience 2016" (Vokietija)
I-CARE Florence - Final performance (Italija)
ROOMMATES - “I-CARE – InterCulture Against Racism in Europe” (Vokietija)
ENTER AT YOUR OWN RISK – “Roots & Routes Experience 2014” (Vokietija)

Nuo 2015 m. Kauno įvairių tautų kultūrų centras yra tarptautinės kultūros įstaigų bei organizacijų asociacijos “Roots & Routes International Association (RRIA)” narys. Šis projektas įgyvendinimas ir kaip šios asociacijos projektas. Po projekto visi dalyviai kviečiami tapti tarptautinės asociacijos individualiais nariais ir dalyvauti kituose kūrybiniuose projektuose asociacijos narių šalyse: http://www.rootsnroutes.eu/organisations-id98