Stačiatikių Kalėdas pasitinkant!

Data

2018 01 15

Įvertinimas
0
26855569_576172429390120_760232308_n.jpg

Sausio 6 d. Alytaus rusų šeštadieninės mokyklos patalpose šurmuliavo gausybė žmonių – jie susirinko į Stačiatikių  Kalėdas ir Naujametę kulinarijos popietę „Mandarinų aromatas“. 

Dvi valandas vykusioje šventinėje programoje koncertavo Alytaus Senamiesčio pagrindinės mokyklos (mokytoja Svetlana Vološenko) ir Alytaus rusų šeštadieninės mokyklos mokiniai. Renginyje apsilankė Nijolė Makštutienė, judėjimo „Už Alytų“ nariai, svečiai iš Sankt Peterburgo, Alytaus miesto gyventojai, mokinių tėveliai ir seneliai.

Komisija, kurią sudarė vaikai, atsakingai dirbo prie kulinarinių patiekalų, kurių vertinimui buvo įsteigtos kelios nominacijos. Saldžiaisiais prizais buvo apdovanoti visi dalyviai. Renginio pabaigoje ir suaugę, ir vaikai vedžiojo ratelius aplink žaliaskarę eglutę ir dainavo.

Dėkojame Eugenijui Rakauskui ir Žydrūnei Česonytei – jie renginio metu atlaikė „nematomą frontą“ – fotografavo ir muzikavo. Dėkojame Pedagoginei psichologinei tarnybai už salės parengimą, Joanai Pekarskienei – už eglutės ir salės puošybą, brangiesiems tėveliams už supratimą, palaikymą.

Mums puikiai pavyko! 

Šventės organizatoriai - Alytaus rusų šeštadieninė mokykla.

Nadiežda Krakovskaja