Tema "Nekaltumo prezumpcija. Ar taikoma tautybei?“ - diskusijų festivalyje "Būtent!"

Data

2018 09 07

Įvertinimas
0
butent.png

Tautinių mažumų departamento direktorė dr. Vida Montvydaitė rugsėjo 8 dieną dalyvaus diskusijų festivalyje "Būtent!" Birštone su departamento inicijuota tema „Nekaltumo prezumpcija. Ar taikoma tautybei?“.

Apie tai ar romas reiškia asocialumą, rusas - nelojalumą, lenkas - separatizmą, ar būtina visuomenės informavimo priemonėse pasirodanti informacija apie nusikaltusio asmens tautybę, kodėl taip nutinka ir ar galime tai pakeisti, diskutuosime rugsėjo 8 d. (šeštadienis) 19.00-20.30 val. Galimybių Lietuvos erdvėje.

Diskusijos dalyviai - TMD direktorė dr. Vida Montvydaitė, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, Latvijos nacionalinės romų kultūros asociacijos pirmininkas Normunds Rudevičs, visuomeninės organizacijos „Mūsų dialogas“ pirmininkė Larisa Dmitrijeva, Romų intelektualų organizacijos pirmininkas, operos solistas Gopalas Michailovskis. Diskusiją moderuos Delfi.RU redaktorius Olegas Jerofejevas.

 

Festivalis siūlo aibę diskusijų aktualiomis temomis, įvairias veiklas šeimai ir vaikams:

Diskusijų programa

Partnerių ir vaikų erdvės programa

Festivalio teritorijos žemėlapis

 

Atvykimas

Siekiant išvengti spūsčių atvykus į Birštono miestą, pasistatyti savo automobilius organizatoriai kviečia automobilių stovėjimo aikštelėse, kurios yra Karalienės Barboros al. 2 (šalia „Vytaus Mineral SPA“ pastato) arba B. Sruogos g. 25 (šalia prekybos centro „Norfa“). Jeigu planuojate atvykti viešuoju transportu, su autobusų tvarkaraščiais galite susipažinti čia: http://www.visitbirstonas.lt/autobusai. Patogiais „Kautros“ autobusais į festivalį „Būtent!“ Birštone atvykite pigiau! 55 proc. nuolaida taikoma keliaujantiems iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės. Spauskite čia ir suveskite šiuos kodus: vykstantiems iš Vilniaus: butentbirstonasvln, vykstantiems iš Kauno: butentbirstonaskns, vykstantiems iš Marijampolės: butentbirstonasmrj.

Visa informacija apie renginį taip pat skelbiama festivalio interneto svetainėje www.diskusijufestivalis.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ festivalio paskyroje: https://www.facebook.com/diskusijufestivalis/