BDAR
gdpr

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro rusų vokalinis ansamblis „Lel“Vadovės Tatjana Kononova ir Jelena Butkevičienė


Ansamblis savo veiklą pradėjo 2010 m. Į kolektyvą priimami visi vaikai, kuriems patinka dainuoti rusų liaudies dainas. Šiuo metu ansamblį lanko 30 vaikų, kolektyvą sudaro 2 grupės – nuo 4 m. iki 18 m.
Lankydami užsiėmimus vaikai įgyja dainavimo patirties, susipažįsta su rusų tradicine vokaline technika, mokosi atlikti skirtingų charakterių ir žanrų kūrinius, įgyja sceninės patirties.

Repertuaras yra sudaromas atsižvelgiant į vaikų ir paauglių balso ypatumus. Kiekviena daina– užbaigta kompozicija, kuri yra atliekama su šokio elementais.

Kolektyvas koncertuoja įvairiuose miesto, respublikos renginiuose, dalyvauja konkursuose ir festivaliuose. Rengiamos koncertinės kelionės į užsienį.

Vokalinio ansamblio veikla padeda atsiskleisti vaikų kūrybiškumui, ugdo gebėjimą susikaupti, girdėti, bendrauti. Taip pat tai padeda būti kultūringais, aktyviais ir visapusiškais visuomenės nariais.

Vokalinis ansamblis atliks rusų liaudies dainą „Veretionce“

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-14