BDAR
gdpr

Departamento direktorė V. Montvydaitė dalyvavo baigiamajame Respublikinio rusų kultūros festivalio „Lyra“ koncerte

Data

2017 11 24

Įvertinimas
0
23319367_528313874195348_6429660852768888615_n.jpg

Lapkričio 10 d. Švenčionių rajono Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje vyko V Respublikinio rusų kultūros festivalio „LYRA“ baigiamasis koncertas, organizuotas asociacijos „Baltijos lyra“. 

Renginyje dalyvavo Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorė dr. Vida Montvydaitė, Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius ir darbuotojai, savivaldybės tarybos atstovai, Pabradės seniūnas Edvard Voršinskis, Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky bei Švenčionių rajono žydų bendruomenės pirmininkas Moisejus Šapiro, rusų bendruomenės atstovė Larisa Dmitrijeva, mokyklų vadovai.

V. Montvydaitė festivalyje dalyvavusioms mokyklos įteikė padėkos raštus bei palinkėjo moksleiviams puoselėti savo tautinę kultūrą ir tradicijas, išlikti kūrybiškai drąsiems ir veržliems.

Festivalis vyko III etapais ir jame dalyvavo apie 600 lietuvių, lenkų, rusų, baltarusių bei kitų tautinių mažumų bendruomenių vaikų ir jaunimo iš visos Lietuvos. Festivalio dalyviai, pasitelkdami menines priemones - literatūrą, poeziją ir muziką, pristatė savo tautinį tapatumą, kultūrą ir tradicijas.

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės – vienas iš festivalio rėmėjų. 

Organizatorių nuotraukos.