BDAR

Jubiliejinė XX vaikų ir jaunimo etninės kultūros vasaros mokykla „Tradicija“ prasideda!

Data

2020 06 29

Įvertinimas
0
IMG-3384.JPG

2020 m. birželio 25 dieną Palangoje jau dvidešimtą kartą vyks populiari ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse vaikų ir jaunimo etninės kultūros vasaros mokykla „Tradicija“. Garsi savo spalvinga programa ir geriausiais tradicinės įvairių tautų liaudies muzikos pedagogais, ji ir vėl suburia dalyvius – vaikus ir jaunimą – iš visos Lietuvos ir kitų šalių.

Šiais metais šiek tiek pasikeitusi, kitokia, bet ne mažiau įdomi ir įtraukianti „Tradicija“ dalį savo veiklų perkelia į virtualią erdvę. Dalyviai turės unikalią galimybę tobulintis geriausių specialistų meistriškumo pamokose, net ir tų, kurie dėl šiuo metu taikomų apribojimų negalės atvykti į Palangą.

Programa įvairialypė ir įtraukianti dalyvius nuo pat pirmų akimirkų: įvairių tautų tradicinis dainavimas, choreografija, liaudies teatras, liaudies kostiumo elementų gamyba, tautinių šokių vakarai bei folkloro ansamblių koncertai, apskritojo stalo diskusijos, seminarai ir kūrybinės laboratorijos, videotekos, kuriose vyks etnografijos specialistų parengtų laidų ir filmų peržiūros.

Tarptautinės vasaros kūrybinės stovyklos – meistriškumo kursų „Tradicija” organizatoriai – Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras, Slavų tradicinė muzikos mokykla, Vilniaus rusų folkloro centras.

Partneriai – Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Vilniaus miesto savivaldybė. 

Jekaterina Bieliauskienė