BDAR
Close

header image

Skelbiamas konkursas Premijai už geriausią baigiamąjį mokslo darbą Lietuvos tautinių mažumų tematika gauti

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės,  siekiamas  paskatinti aukštųjų universitetinių mokyklų studentus domėtis Lietuvos tautinėmis mažumomis ir įvairių studijų krypčių mokslo darbams rinktis su tautinėmis mažumomis susijusias temas, skelbia konkursą Premijai už geriausią baigiamąjį mokslo darbą Lietuvos tautinių mažumų tematika gauti.

Kviečiame konkurse dalyvauti Lietuvos ir užsienio aukštųjų universitetinių mokyklų absolventus, einamaisiais akademiniais metais apgynusius Lietuvos tautinių mažumų studijų srities baigiamąjį mokslo darbą arba kitos tematikos baigiamąjį mokslo darbą, kuriame Lietuvos tautinių mažumų aspektai buvo plačiai nagrinėti ir integruoti.  

Numatoma skirti tris Premijas: Premija už apgintą baigiamąjį bakalauro studijos darbą (1 nominacijos grupė), Premija už apgintą baigiamąjį magistro studijų darbą (2 nominacijos grupė) ir Premija už apgintą doktorantūros studijų disertacinį darbą (3 nominacijos grupė).

Baigiamieji  mokslo darbai kartu su papildomais dokumentais priimami  iki š.m. birželio 30 d. (imtinai) adresu: Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Raugyklos g. 25-102, LT-01140 Vilnius.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti Premijos už geriausią baigiamąjį mokslo darbą tautinių mažumų tematika skyrimo nuostatuose.

 

Telefonai pasiteirauti (8 5) 219 4837, (8 5) 219 4830, (8 5) 219 4829.

Paskutinė atnaujinimo data: 2016-05-31