Tautinių mažumų departamentas kviečia jaunuosius mokslininkus pretenduoti į premiją už geriausią baigiamąjį darbą tautinių mažumų tematika 

Data

2020 06 29

Įvertinimas
0
cole-keister-vEgVWRBr2VY-unsplash.jpg

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia šių metų geriausio baigiamojo mokslo darbo tautinių mažumų tematika premijos konkursą ir kviečia jame dalyvauti Lietuvos ir užsienio aukštųjų universitetinių mokyklų visų studijų pakopų absolventus, einamaisiais akademiniais metais apgynusius tautinių mažumų studijų srities baigiamąjį mokslo darbą arba kitos tematikos baigiamąjį mokslo darbą, kuriame tautinių mažumų aspektai buvo plačiai nagrinėti ir integruoti, o taip pat doktorantus, einamaisiais akademiniais metais publikavusius straipsnius tautinių mažumų tema.

Numatoma skirti premijas: už geriausią bakalauro studijų baigiamąjį darbą, už geriausią magistro studijų baigiamąjį darbą, už geriausią doktorantūros studijų disertacinį darbą ir už geriausią doktoranto publikuotą mokslinį straipsnį tautinių mažumų tema.

Taip pat skelbiamos prioritetinės konkurso temos – „Lietuvos ir Lenkijos strateginė partnerystė. Tautinių mažumų klausimas“ bei „Tautinių mažumų istorija Lietuvoje“, už kurių nagrinėjimą baigiamajame mokslo darbe ar publikuotame moksliniame straipsnyje gali būti skirta specialioji premiją.

Dėl COVID pandemijos daugelyje šalies mokymo įstaigų atidėjus gynimų datas, šiemet konkursiniai darbai kartu su papildomais dokumentais priimami iki š. m. liepos 31 d. (imtinai) adresu: Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Raugyklos g. 25-102, LT-01140 Vilnius.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės tinklapio http://tmde.lrv.lt skiltyje „Konkursai“. Telefonas pasiteirauti (8 5) 219 4837.