BDAR
gdpr

Tautinių mažumų departamente lankėsi Ukrainos ambasadorius J. E. Volodimiras Jatsenkivskis

Data

2016 12 16

Įvertinimas
0
2016-12-16 UKR amb.jpg

2016 m. gruodžio 16 d. Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ryšių su tautinėmis bendrijomis skyriaus vedėja Rasa Paliukienė bei Tautinių mažumų politikos analizės ir informacijos skyriaus vedėja Vaiva Vėželytė-Pokladova susitiko su Ukrainos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvos Respublikoje Volodimiru Jatsenkivskiu, Pasaulio ukrainiečių koordinacinės tarybos pirmininku p. Michailo Ratušnyj ir Ukrainos ambasados pirmuoju sekretoriumi p. Andrejumi Buriaku.

Susitikimo metu buvo aptartos Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimo galimybės Lietuvos tautinių mažumų integracijos, tarpkultūrinės komunikacijos srityje. Pasaulio ukrainiečių koordinacinės tarybos pirmininkas p. Michailo Tatušnyj pasidalijo bendradarbiavimo su ukrainiečių diaspora patirtimi. Buvo paliesti švietimo, užimtumo bei kiti klausimai.

(Nuotraukoje – Pasaulio ukrainiečių koordinacinės tarybos pirmininkas p. Michailo Ratušnyj, Tautinių mažumų politikos analizės ir informacijos skyriaus vedėja Vaiva Vėželytė-Pokladova, Ryšių su tautinėmis bendrijomis skyriaus vedėja Rasa Paliukienė, Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Volodimiras Jatsenkivskis)