BDAR

Konkursas Premijai už geriausią baigiamąjį mokslo darbą Lietuvos tautinių mažumų tematika gauti

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, siekdamas  paskatinti aukštųjų universitetinių mokyklų studentus domėtis Lietuvos tautinėmis mažumomis ir įvairių studijų krypčių mokslo darbams rinktis su tautinėmis mažumomis susijusias temas, įsteigė Premiją už geriausią baigiamąjį mokslo darbą Lietuvos tautinių mažumų tematika. 

Premiją gauti gali pretenduoti Lietuvos ir užsienio aukštųjų universitetinių mokyklų absolventus, einamaisiais akademiniais metais apgynusius Lietuvos tautinių mažumų studijų srities baigiamąjį mokslo darbą arba kitos tematikos baigiamąjį mokslo darbą, kuriame Lietuvos tautinių mažumų aspektai buvo plačiai nagrinėti ir integruoti.  

Kasmet planuojama skirti tris Premijas: Premiją už apgintą baigiamąjį bakalauro studijos darbą (1 nominacijos grupė), Premiją už apgintą baigiamąjį magistro studijų darbą (2 nominacijos grupė) ir Premiją už apgintą doktorantūros studijų disertacinį darbą (3 nominacijos grupė).

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti Premijos už geriausią baigiamąjį mokslo darbą tautinių mažumų tematika skyrimo nuostatuose.

Akademinių darbų laureatų tekstų rinktinė 2016-2018 m.

Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorės įsakymas dėl Premijos už geriausią mokslo baigiamąjį darbą tautinių mažumų tematika skyrimo 2019 metais.

Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorės įsakymas dėl Premijos už geriausią mokslo baigiamąjį darbą tautinių mažumų tematika skyrimo 2018 metais.

Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorės įsakymas dėl Premijos už geriausią mokslo baigiamąjį darbą tautinių mažumų tematika skyrimo 2017 metais.

Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorės įsakymas dėl Premijos už geriausią mokslo baigiamąjį darbą tautinių mažumų tematika skyrimo 2016 metais.
 

Konkursas Premijai gauti yra skelbiamas Departamento tinklalapyje http://tmde.lrv.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/TMdepartamentas.

Telefonai pasiteirauti (8 5) 219 4837, (8 5) 219 4830, (8 5) 219 4829.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-27