BDAR
gdpr

Departamente vyko ekspertų grupės apskrito stalo diskusija „Informacinės grėsmės ir hibridiniai iššūkiai daugiakultūrėje visuomenėje“

Data

2021 09 08

Įvertinimas
0
DSC_0148.JPG

Rugsėjo 7 d. Tautinių mažumų departamente vyko ekspertų grupės apskrito stalo diskusija „Informacinės grėsmės ir hibridiniai iššūkiai daugiakultūrėje visuomenėje“, kurioje pasisakė Tautinių mažumų departamento direktorė V. Montvydaitė, JAV ambasados Lietuvoje atstovė Sara Veldhuizen Stealy, Sakartvelo susitaikymo ir pilietinės lygybės ministrė Tea Akhvlediani, LR Krašto apsaugos ministerijos atstovas Darius Remeika, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas Šarūnas Liekis.

Diskusijoje buvo aptarti iššūkiai, su kuriomis susiduria Lietuva, Sakartvelas, JAV ir visas pasaulis propagandos ir dezinformacijos sferoje, apsvarstyti atskirtų visuomenės grupių paveikumo dezinformacijai problemos ir šių klausimų sprendimo metodai. Užsibrėžtos gairės ateities bendradarbiavimui tarp Lietuvos ir Sakartvelo atsparumo dezinformacijai didinimo srityje bei sutarta dėl bendros valstybinių institucijų, medijų bei NVO atstovų konsultacinės platformos įkūrimo perspektyvoje.