EK organizuoja aukščiausio lygio susitikimą prieš rasizmą
Kovo 21 d., Tarptautinės rasinės diskriminacijos panaikinimo dienos proga, Europos Komisija organizuoja aukščiausiojo lygio susitikimą prieš rasizmą. Jis rengiamas bendradarbiaujant su Europos Parlamento kovos su rasizmu ir įvairovės tarpinstitucine grupe (ARDI) ir Europos Tarybos Europos komisijos kovos su rasizmu ir netolerancija grupe (ECRI).
Susitikime bus aptariamas 2020-2025 m. Europos kovos su rasizmu veiksmų planas ir kaip jį įgyvendina ES institucijos, valstybės narės, pilietinė visuomenė, lygybės institucijos ir visuomeninės organizacijos, kurios siekia bendro tikslo - lygybės.
Interneto svetainėje www.antiracism-eusummit2022.eu galima susipažinti su susitikimo darbotvarkės projektu ir kita aktualia informacija.
Atnaujinimo data: 2022-03-08
Taip pat skaitykite:
Mykolo Romerio universitete aptartos Europos patirtys tautinių mažumų apsaugos srityje
ESBO vyriausiojo komisaro žinutė Lietuvai: „Įtrauktis yra valstybės saugumo pagrindas“
Trakuose vyko tradicinis lenkų kultūros festivalis „Skambėk, lenkų daina!“
Rumšiškėse pristatyta Lietuvos tautinių bendrijų kultūrų įvairovė
